מחפשים פאה
משיער סינטטי?

מעל ל-500 דגמי פאות
בחנויות ג’ינג’ית

קבעי תור למדידה

פאות משיער סינטטי

ובנוסף מעל ל-500 דגמי פאות בחנויות ג’ינג’ית בוטיק

פאות מלאכותיות: יפה, מעוצב, נגיש

לפאות משיער מלאכותי (אלטרנטיבי) ישנו ביקוש עצום. הן יפות, קלות ונגישות לכל כיס, הן מאפשרות בתוך שניה לשנות את המראה ולפתור את בעיית השיער הדליל.

הימים בהם השתמשו בפאות לצורך התפארות או מפאת הצורך נשארו בעבר. כיום, זהו אביזר נוח ומעוצב, שנעשה בו שימוש יום-יומי ע"י נשים וגברים.

בעזרת הפאה תוכלו בשניות:

 • לזכות בתסרוקת יפה ומעוצבת. זהו גלגל הצלה למי שחושק במראה מטופח, אבל אין לו זמן לדאוג לכך. תספורות, צביעות וסידורים יומיים לוקחים זמן יקר ואנרגיות, שלצערנו, אין לכל אחד. אבל יש פתרון – לחבוש פאה ולצאת לדרך!
 • כדי להתנסות ולשנות מראה. אין שום צורך בשינוי השיער שלך וגם אין צורך להוציא הון תועפות, על מנת לבחון תספורת חדשה או להפוך מברונטית לבלונדינית. רוצים להתנסות במשהו חדש? פאה יכולה לעשות את זה מהר יותר, פשוט יותר, ובלי הוצאות נוספות.
 • פתרון לבעיות שיער דליל או דק מאוד. חוסר מלא או חלקי בשיער, מכל סיבה שהיא, מוביל לאי נוחות ולחוסר ביטחון עצמי. הרי התסרוקת חשובה מאוד ליופי ולהבעה העצמית. הפאה נותנת תחושה נוחה בכל סיטואציה!

שיער מלאכותי: ייחודיותו ויתרונותיו

הפאות המודרניות האיכותיות שונות מאלה שנעשה בהן שימוש לפני 30 ו-40 שנים. מייצרי הפאות בהווה השקיעו את כל המשאבים ליצירת פאות קלות, מאווררות והיפואלרגניות, שיעמדו בכל ציפיות ודרישות הנוחות, ההיגיינה וכמובן, היופי האסתטי.

יתרונות הפאות המלאכותיות

1. משקל קל – חשוב ביותר לנוחיות, במיוחד כימים החמים
2. מראה טבעי – פאה סינטטית ואיכותית נראית טבעית לחלוטין. הסובבים אתכם בשום פנים ואופן לא יזהו את ההבדלים בין הפאה לבין תספורת רגילה.
3. אין צורך בסידור השיער. זה חוסך זמן ואנרגיות בכל יום.
4. חוסן ללחות ולרוח – תיראו יוצא מן הכלל בכל מזג אוויר.
5. היפואלרגנים.

תחת טיפול נאות, איכות הפאה תישמר למשך שנה. מספיק פשוט לכבס אותה – היועץ בבוטיק שלנו ינחה אתכם ויסביר כיצד לבצע זאת נכון.

עוד עובדה חשובה מאוד – מבחר רחב של אפשרויות. התספורות מעוצבות ועכשוויות. אתם יכולים לבחור דוגמאות קלאסיות או תספורות א-סימטריות נועזות, במגוון צבעים ייחודיים.

לתשומת ליבכם! פאות המיוצרות משיער מלאכותי אינן מתאימות לצביעה, ועיצוב השיער בחום יפגע בפאה.
תאלצו לוותר על פן, החלקות, סלסולים ואמצעים אחרים לסידור השיער. בכל אופן, לא יהיה לכם צורך בכך. תמיד תוכלו לקחת פאה נוספת שתמלא את אוסף תדמיותיכם.

לקנות פאה משיער מלאכותי ב-GinGit

בחנויות הבוטיק שלנו, מחכה לכם מבחר ענק של פאות ממשיער סינטטי (אלטרנטיבי), כמו גם תוספות שיער, אביזרי ראש ומוצרים נוספים מיצרנים אמריקאים מובילים. תוכלו לנסות תספורות קצרות, תספורות קארה, תלתלים ארוכים ושיער בהיר במיוחד בגוון טבעי או נועז.

בבחירת הפאה המתאימה יסייע לכם מעצב אישי. אנו מתחשבים בתווי הפנים, גוון העור וכמובן, מצבכם – על מנת לסייע לכם להגשים את המראה החדש ושתיראו כפי שתרצו.
­

נסו, התנסו ותשתנו יחד עם GinGit!

נשארו שאלות? תפנו למומחים שלנו!

מלאו את השדות הבאים, והיועצים שלנו יצרו קשר. אנו נלמד את מצבכם וניתן את הפתרון האופטימלי.

  אני מסכים/מסכימה לקבל תוכן פרסומי. תמיד יהיה ניתן להסיר את עצמך
  ולהפסיק לקבל הודעות

  המלצת הלקוחות

  אודות בוטיק הפאות ג’ינג’ית

  בוטיקי ג'ינג'ית בישראל

  ג'ינג'ית בוטיק בחיפה

  הרצל 61, חיפה

  0773280023

  Call Now

  דילוג לתוכן
  הרצל 61, חיפה